• kup online

RECO

/ Prostowniki RECO / piątek, 29 marzec 2019 11:31

RECO to Polska marka ładowarek i prostowników której właścicielem jest firma Akumar S.C. RECO jest dynamicznym start-upem, który całą swoją energię i kapitał inwestuje w najnowocześniejsze technologie, niezbędne do produkcji prostowników i ładowarek.

To My przełamujemy schematy standardowego myślenia o branży elektrycznej. Nie jesteśmy wydmuszką, która kontenerami sprowadza wyroby czy półprodukty z krajów o niskich kosztach pracy. Jako polski producent prostowników oferujemy Państwu urządzenia spełniające normy bezpieczeństwa oraz wyróżniające się ponadprzeciętną trwałością.

Polskie znaczy dobre!

Bardzo ważną dla Nas kwestią jest pochodzenie kapitału. Chcielibyśmy, aby Nasze przedsiębiorstwo było jednym z biegunów rozwoju oraz siły polskiej gospodarki. Polska myśl techniczna to nie tylko puste slogany. Polscy inżynierowie już przed II wojną światową byli znani ze swojego profesjonalizmu oraz nowatorskich rozwiązań. RECO jako polska marka ładowarek i prostowników również przyłącza się do kontynuacji bogatej tradycji przemysłowej naszego kraju. Czas na kolejną rewolucję przemysłową.

Po pierwsze jakość

Pomimo krótkiego stażu, staramy się oferować Klientom produkty, które są dopracowane oraz odpowiadają potrzebom współczesnego rynku. Wyroby z branży elektrycznej zawsze będą przydatne, ponieważ prąd jest obecny praktycznie w każdej dziedzinie życia. W Naszej firmie pracują osoby, dla których sprzęt elektryczny jest pasją. Każdego dnia dbamy o to, aby produkty były coraz lepsze. Stale unowocześniamy park maszynowy oraz inwestujemy w ludzi, ponieważ ich wiedza oraz umiejętności są najcenniejszą składową firmy. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów i kontrahentów odnośnie usprawnień czy wprowadzenia nowych modeli. Nie boimy się wyzwań – stawiamy sobie ambitne cele, ponieważ są one gwarancją rozwoju przedsiębiorstwa.

Zbierz owoce Naszej pracy

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Naszego sklepu internetowego, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jako polski producent ładowarek oferujemy urządzenia wyróżniające się wysoką ergonomią oraz funkcjonalnością za sprawą rozwiązań cyfrowych. Jednym z takich produktów jest inteligentna ładowarka impulsowa z testerem. Dzięki niej każdy proces ładowania będzie przebiegał efektywnie i bezpiecznie. Ponadto warto zwrócić uwagę na serię prostowników Arctic, które odznaczają się dużą wszechstronnością – pasują do różnych typów akumulatorów. Natomiast nieco bardziej zaawansowaną wersją jest seria prostowników Arcitic Automatic. Najnowsze dzieło Naszej firmy to ładowarka sterowana mikroprocesorem (w metalowej obudowie). Oferta będzie sukcesywnie rozbudowywana o nowe modele produkowanego sprzętu, więc warto do Nas regularnie zaglądać.

Wybór jest tylko jeden

Nasze przedsiębiorstwo to polski producent ładowarek oraz polski producent prostowników. Jesteśmy dumni, że w Polsce da się robić małe rzeczy na wielką skalę. Jesteśmy przykładem przedsiębiorstwa powstałego na bazie polskiego kapitału, które jest w stanie konkurować z silnymi graczami z innych krajów. Naszym Klientom gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz rozsądne ceny. Kupując u Nas, dajesz pracę rodakom oraz wzmacniasz Polskę. W zamian otrzymujesz najlepsze urządzenia w swojej klasie, które będą służyć przez lata.

Please publish modules in offcanvas position.