O nas

Image

Jeśli szukasz akumulatora lub prostownika swojego ulubionego producenta to u nas znajdziesz go na pewno: Banner, Bosch , Centra, CTEK, Deca, Duracell, Exide, Optima, Stef-pol, Telwin , Trojan, Tuborg, Varta, Victron Energy, Volt Polska, Yuasa - to tylko kilkanaście spośród 50 marek akumulatorów i prostowników obecnych w naszym sklepie online. Popularne pojemności akumulatorów dostępnych w naszym sklepie online 44Ah, 50Ah, 62Ah, 74Ah, 100Ah. Dostawcy Prądu to nie tylko sklepy, ale także największa baza wiedzy o akumulatorach w polskim Internecie. Znajdziesz tu artykuły o akumulatorach, prostownikach, przetwornicach, poradniki oraz opinie użytkowników na temat produktów. Dzięki nam dowiesz się więcej i będziesz podróżował bez problemów. W naszych sklepach możecie liczyć Państwo na darmową diagnostykę i montaż zakupionych akumulatorów w większości pojazdów oraz sprawdzenie instalacji elektrycznej (rozrusznik, napięcie ładowania, poboru prądu).

Image

Oferujemy bogaty wybór akumulatorów, prostowników i przetwornic napięcia. U nas znajdziesz prostowniki niemal do każdego zastosowania, akumulator do każdego typu pojazdu oraz przetwornice napięcia różnego typu, zwykłe i "z pełnym sinusem". Niezależnie od tego czy jeździsz samochodem osobowym, SUV-em, terenówką czy autem dostawczym, znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie. W ofercie mamy akumulatory samochodowe, akumulatory motocyklowe, akumulatory do łodzi / kampera , akumulatory do traktorka ogrodowego i wiele innych. Pamiętaj sprawny akumulator to serce twojego samochodu! W ofercie naszych sklepów znajdziesz akumulatory różnego przeznaczenia: rozruchowe, do pracy cyklicznej tzw. trakcyjne czy głębokiego rozładowania. U nas kupisz akumulator, który spełni twoje oczekiwania. Nowoczesne narzędzia wyszukiwania pozwolą Ci przejrzeć wszystkie produkty naraz lub zawęzić wybór pojemności, polaryzacji czy technologii.

19402241_254693958348737_7322966312413388408_o.jpg

Uczestniczymy w wielu imprezach motoryzacyjnych, możesz nas spotkać m.in. na Motor Show, Boatex, Amperican Cars Mania, Moto weteran bazar, Złombol, Akumar ending summer, Skaryszew, Agroshow Bednary, NIGHT POWER Olsztyn , Wiry Piknik z motoryzacją, WSS, XIV Festiwal Starych Ciągników Wilkowice i wiele innych.

Nasz zespół

Ryszard Woźniak
Ryszard WoźniakOjciec Dyrektor
Szef wszystkich szefów. Ten Pan " trzyma oko i ucho na pulsie spraw… ogólnie się orientuje co i jak… " Potrafi też grożąc palcem powiedzieć : " Kolego. Pewnych spraw nie możemy przeginać! " Pasjonat notorycznie przesładzanej i przestudzonej kawy.
Marcin Szmyt
Marcin SzmytKierownik działu Baterii Przemysłowych
Sympatyczny rechot w słuchawce to właśnie On. To Marcin decyduje komu co i za ile sprzedać. Wie czego potrzebujesz zanim o tym pomyślisz. Prywatnie zapalony cyklista i fan Zenka Martyniuka.
Mateusz Górka
Mateusz GórkaBiuro Obsługi Klienta
Człowiek na pierwszej linii ognia, odbiera dziennie około tysiąca telefonów, mówi i pisze z prędkością światła. Niektórzy twierdzą, że ma telefon do Chucka Norrisa.
Tomasz Krajewski
Tomasz KrajewskiKierownik oddziału Bydgoszcz
Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Daniel Żółtak
Daniel ŻółtakKierownik oddziału Przeźmierowo
Błędy w konstrukcji i eksploatacji akumulatora nie maja dla niego tajemnic. Nic nie bierze na wiarę. Wszystko musi zbadać i sprawdzić. Złośliwi twierdza, że rano przed lustrem trzy razy sprawdza, że to on. Po pracy fan piłki nożnej oraz gry FIFA.
 Adam Czaplewski
Adam CzaplewskiDział Wysyłek
Razem z Bartkiem tworzą Dream Team pakowni. Jak zaczynają pakować, lepiej im nie wchodzić w drogę. Pomaga przy obsłudze klienta. Jego pasją jest montaż akumulatorów. W firmie chodzą zakłady, że może to zrobić bez użycia rąk.
 Bartek Dudtkiewicz
Bartek DudtkiewiczDział Wysyłek
Pakuje paczki z prędkością światła. Dzięki niemu otrzymują Państwo przesyłki w ekspresowym czasie. Wyczuwa kuriera z odległości kilometra, a skład kleju w taśmie klejącej rozpoznaje na węch. Zobaczyć jego reakcje na hasło „musisz przepakować tą paczkę” – Bezcenne !

Akumar w datach

Powstaje firma Nippon-Tech.

05.2002

06.2008

Początek działalności

Powstaje firma Centrum Akumulatorów Daniel Czajka.

Pierwsza strona internetowa

Początki działalności firmy w internecie i na allegro. Powstaje sklep internetowy i strona sklepcentra.pl

11.2008

03.2009

Nowy punkt sprzedaży w Poznaniu

Otwieramy drugi punkt sprzedaży w Poznaniu.

Dynamiczny rozwój firmy

W latach 2009 do 2011 firma dynamicznie się rozwija, głównie dzięki sprzedaży internetowej.

2009-2011

2011

Powstanie spółki Akumar

W 2011 roku w wyniku wspołpracy firm "Centrum Akumulatorów" i "Nippon-Tech" powstaje spółka "Akumar", która ma zająć się głównie sprzedażą hurtową akumulatorów w rynku polskim.


Otwarcie oddziału w Gdańsku

Decydujemy się otworzyć nowy oddział w Gdańsku. Bedzie on głównie obsługiwał klientów hurtowych.

2012

2013

Otwarcie drugiego oddziału w Gdańsku

Powstaje nowy sklep detaliczny.

Otwarcie oddziału w Koninie

01.2014

03.2014

Otwarcie oddziału w Lesznie

Otwarcie oddziału w Kaliszu

12.2014

02.2015

Otwarcie oddziału w Toruniu

Otwarcie oddziału w Bydgoszczy

04.2015

04.2015

Powstaje nowy sklep internetowy

Powstaje nowy sklep internetowy prostowniki-akumulatory.pl. W tej chwili jeden z najpopularniejszych sklepów o tematyce akumulatorowej w Polsce.

Otwarcie oddziału w Szczecinie

12.2015

12.2015

Powstaje sieć sklepów Akumulatory Polska

Nowy projekt łączący najlepsze sklepy z akumualtorami w Polsce.

Otwarcie oddziału w Grudziądzu

05.2016

08.2016

Otwarcie oddziału w Łodzi

Otwieramy oddział w Łodzi, dzielnica Górna.

Otwarcie II oddziału w Łodzi

Tym razem oddział w dzielnicy Bałuty, zaraz przy stadionie na kórym odbywa się Moto Weteran Bazar.

12. 2016

12.2016

Otwarcie oddziału w Piotrkowie Trybunalskim

Zmiana nazwy naszej sieci sprzedaży

Wraz z poszerzeniem asortymentu o przetwornice napięcia, prostowniki oraz całą tematykę związaną z dostarczaniem prądu, postanawiamy zmienić nazwę naszych oddziałów na "Dostawcy Prądu".

12.2016

02.2017

Otwarcie oddziału we Włocławku

Otwarcie oddziału w Ostrowcu Świętokrzyskim

03.2017

05.2017

Otwarcie oddziału we Wrocławiu

Otwarcie oddziału w Przeźmierowie

07.2017

Zaufali nam

BikeCaffe
AGH
Aquanet
ABW
ASTRA
Karlik
Orange
Black Choppers
Audiolab
Delphi
GEFCO
Topex
PKP
Riwal
Bentom
MAN
Gerlach
John Deere
Wrigley
Apart
BHF
Scania
HDT
Liftmed

Please publish modules in offcanvas position.