Night Power 2016

Racing Logistics sp. z o.o. głównym profilem naszej firmy jest organizacja imprez masowych tj. wyścigi samochodowe, gale boksu i MMA, oraz imprezy okolicznościowe. Naszym flagowym produktem jest impreza NIGHT POWER, którą organizujemy w różnych miastach Polski od 2011 roku. Jako jedyna firma w Polsce wielokrotnie zamykaliśmy główne arterie polskich miast w celu organizacji legalnych, nocnych wyścigów ulicznych. W roku 2016 impreza NIGHT POWER rozrosła się do dwudniowej imprezy, której głównym tematem są branżowe targi motoryzacyjne, wyścigi i drifting.
Bardzo lubimy wyzwania, więc staramy się co roku podnosić poziom organizowanych przez nas imprez. Rok 2016 jest rokiem szczególnym, ponieważ jako pierwsi w Polsce organizujemy pokazy driftingu na dachu Galerii Handlowej w stylu F&F Tokyo Drift.

Założycielem oraz Prezesem Racing Logistics sp. z o.o. jest Łukasz Wierciński – pasjonat motoryzacyjny, który dzięki szalonym pomysłom i konsekwentnym dążeniem do celu, zbudował „od zera” jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wyścigowych w Polsce – imprezę NIGHT POWER.

Data

30 sierpień 2017

Tagi

Zloty-Targi-Imprezy

Please publish modules in offcanvas position.