Złombol 2016 - Waka Waka This Time for Africa!

Autor / Wydarzenia / czwartek, 25 maj 2017 15:59

3, 2, 1, 0 START zaczynamy ZLOMBOL X Africa Edition Charity Rally! Akumar is everywhere. Waka Waka This Time for Africa! X edycja ZŁOMBOL na pełnym Akumarze :) Nasza załoga - Dostawcy Prądu - zapewni wszystkim ekipom na starcie przegląd instalacji elektrycznej i akumulatora, a w drodze do Palermo źródło zasilania dla komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników akumulatorypolska.pl Pierwszy Żuk in progress :) Żuk Komando zaiste trafił w dobre ręce :) Turla fele od starej Vitary, kilka elementów z autosana... Przyspieszamy!

Trasa:

Katowice – الجمهورية التونسية(Tunezja) via Palermo

AFRICA EDITION

Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy, San Marino, Watykan, Tunezja

10. edycja

Start: 25.09.2016

Meta: 29/30.09.2016

Tegorocznaedycja to pod wieloma względami skomasowanie wszystkich naszych ŁAŁów i OHów ! Łączy on kilka Złomboli w jednym. Wygrywa internety ;) .

Połączenie Vulcanic Złombol, Jubilee Złombol, Transcontinental Złombol i Cosa Nostra Złombol. Od 6 lat marzymy o kolejnym kontynencie. W 2010 roku dojechaliśmy do Azji, teraz czeka na nas Afryka. Meta będzie dwustopniowa i w trochę innej formie. Pierwsza w Sycylii, a dalszy ciąg to już OS (odcinek specjalny) z metą w Tunezji dla tych, którzy się zdecydują!   Według nas to bardzo wymagająca edycja! Dystans w jednym kierunku to ponad 3000km (+mile morskie)! Po drodze Beskidy, Alpy oraz włoskie Apeniny i wiele, wiele godzin za kółkiem/maską ;-). 8 krajów, 3 pasma górskie, 2 promy i niezliczone awarie! Do tego afrykańskie upały- nic dodać nic ująć...

 

 

ETYKIETY

Please publish modules in offcanvas position.