Nowy sklep - Warszawa Włochy

/ Aktualności / poniedziałek, 12 październik 2020 17:29

 banner akumar

Nowy sklep z akumulatorami | Warszawa Włochy

 

sklep warszawa 3

Mieszkańcy Warszawy. Długo kazaliśmy Wam na siebie czekać, ale jak mówi przysłowie lepiej późno, niż wcale. Z początkiem października otworzyliśmy nowy sklep z akumulatorami. Zapraszamy do naszego najnowszego punktu w dzielnicy Warszawa Włochy. Mieści się przy ul. Popularnej  57. Wchodzi on w skład sieci sklepów Dostawcy Prądu,  zlokalizowanych w całej Polsce. 


 

akumulatory warszawa4

 

OFERTA AKUMULATORÓW WARSZAWA WŁOCHY

Oferujemy szeroki wybór baterii i akumulatorów. Począwszy od baterii alkalicznych tzw. paluszków przez akumulatory samochodowe, akumulatory do motocykli po akumulatory trakcyjne. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ładowarki, prostowniki, przetwornice. Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie naszych specjalistów, w zakresie doboru akumulatorów i prostowników. Doradzamy, jak uniknąć problemów wynikających z niewłaściwej eksploatacji akumulatora. Podpowiadamy, jak zadbać o akumulator, aby miał długą żywotność.


AKUMULATORY WARSZAWA – FACHOWA OBSŁUGA 

sklep warszawa5

Od kilkunastu lat zaopatrujemy naszych klientów w akumulatory, ładowarki, przetwornice. Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości, chcesz się poradzić przed dokonaniem zakupu - skontaktuj się z nami. Zadzwoń, wyślij emaila z zapytaniem lub skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie. Nasi sprzedawcy z przyjemnością pomogą Ci dokonać optymalnego wyboru.

ZADOWOLENI KLIENCI

Kompetentna i fachowa obsługa, duży wybór akumulatorów samochodowych i motocyklowych, ładowarek i prostowników sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni z dokonanego zakupu. Łatwy kontakt z firmą powoduje, że codziennie dołączają nowi. Dołącz i Ty. Zapraszamy.

Kontakt

ul. Popularna 57

02-473 Warszawa Włochy

tel. 574 643 743 

 woj. mazowieckie

Please publish modules in offcanvas position.