• kup online

Nowa gama prostowników Exide

Autor / Akumulatory Centra/Exide / piątek, 01 wrzesień 2017 12:34

Dbaj o akumulatory, a będą działały dłużej. Jako wiodący producent akumulatorów Exide Technologies posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by produkować także zaawansowane technologicznie prostowniki. Prostowniki, które są jednocześnie wygodne w użyciu i łatwe w obsłudze.Prostowniki Exide są przeznaczone do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych o szerokim zastosowaniu. Całkowicie zautomatyzowane, z wbudowanym kompensatorem temperatury, idealnie sprawdzają się w naszym chłodnym klimacie. Prostowniki posiadają zintegrowane czujniki bezpieczeństwa, dzięki czemu wykrywają nieprawidłowości w pracy akumulatora.

Prostowniki Exide zapewniają optymalne ładowanie i mogą być używane do akumulatorów o pojemności od 1 Ah do 300 Ah (max. 360 Ah). Wbudowana latarka umożliwia pracę po ciemku, a specjalnie zaprojektowane zaciski zapewniają optymalne ładowanie. Przewód zwijany jest wokół prostownika, co ułatwia użytkowanie urządzenia. Wiemy, czego oczekują Klienci i nasze prostowniki spełniają te oczekiwania. Znamy się na akumulatorach. Teraz prezentujemy prostowniki, które odzwierciedlają naszą wiedzę.

Korzyści z użytkownia:

  • Dzięki poręcznej latarce łatwo korzystać z prostownika po ciemku.
  • Wszystkie prostowniki Exide posiadają automatyczny kompensator temperatury.
  • Specjalnie zaprojektowane zaciski utrzymują przewody na miejscu i ułatwiają obsługę
  • Wszystkie modele wyposażone są w dodatkowe przewody do połączenia stałego.

 

ZAWSZE POD KONTROLĄ

Posiadając prostownik Exide, nie martwisz się, czy Twój sportowy wóz zapali przed pierwszą wiosenną trasą lub czy akumulator motocykla jest naładowany. Masz wszystko pod kontrolą i unikasz niemiłych niespodzianek. Exide jest jednym z wiodących producentów akumulatorów na świecie. Zadowala nas tylko to, co najlepsze. I dlatego właśnie wyprodukowaliśmy serię prostowników do akumulatorów 12-voltowych. Zastosowaliśmy najnowocześniejszą technologię, by stworzyć prostownik spełniający najwyższe standardy, których oczekuje się od naszej firmy.

 

PO CO ŁADOWAĆ AKUMULATOR?

Posiadając całkowicie naładowany akumulator, jesteś pewien, że Twój samochód zawsze zapali, na łodzi nie zabraknie prądu, a motocykl jest gotowy do pierwszej w roku przejażdżki. Już choćby z tych powodów warto pilnować stanu naładowania akumulatora. A jest ich z pewnością znacznie więcej... Regularne ładowanie sprawia, że Twój akumulator działa jak nowy, masz więc pewność, że dostarczy Ci prąd zawsze, kiedy go będziesz potrzebować. Pamiętaj, że dbanie o akumulator przedłuża okres jego użytkowania!

ETYKIETY

Media

Please publish modules in offcanvas position.