• kup online

VARTA – MARKA JOHNSON CONTROLS

Autor / Akumulatory Varta / środa, 06 wrzesień 2017 11:51

VARTA – MARKA JOHNSON CONTROLS


Wizje najlepiej urzeczywistniać ze wsparciem światowego lidera. Johnson Controls Inc. światowy leader w produkcji akumulatorów , dążąc do ciągłego doskonalenia swoich produktów stale pracuje w centrach badawczo-rozwojowych na całym świecie nad ulepszeniem ich budowy i zwiększeniem niezawodności. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że otrzymują zawsze produkt najwyższej jakości.

VARTA. TERAZ TO JESZCZE WIĘCEJ UKRYTEJ MOCY.

VARTA jest marką produkowaną przez koncern Johnson Controls. VARTA zawsze była symbolem najwyższej jakości, innowacyjnych technologii i wieloletniego doświadczenia technicznego. W szerokim asortymencie produktów VARTA znajdziecie Państwo odpowiedni akumulator dla każdego pojazdu. Ponadto VARTA jest jedną z czołowych światowych marek akumulatorów, szczególnie pod względem jakości, zastosowania nowatorskich technologii i troski o środowisko naturalne.

 

AKUMULATORY VARTA ZAPEWNIAJĄ MOC I NIEZAWODNOŚĆ .

Johnson Controls jako wiodący producent akumulatorów montowanych w nowych samochodach oferuje wiele rozwiązań, które pozwoliły firmie stać się ekspertem również w dziedzinie dystrybucji i serwisu. Hasło: „Teraz to jeszcze więcej ukrytej mocy” to gwarancja, że akumulatory spełnią wszelkie wymagania, jakie stawia przed nimi rynek.

Światowy lider w branży akumulatorów samochodowych

Johnson Controls posiada ponad 100 lat doświadczenia w produkcji akumulatorów samochodowych, które spełniają rozwijające się potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dzisiaj największym dostawcą akumulatorów samochodowych na świecie, wytwarzając co roku jedną trzecią całkowitej produkcji tej branży.
 
 światowy lider w produkcji akumulatorów
 

Zatrudniamy ponad 1 500 osób w ponad 50 zakładach na całym świecie, aby rozwijać, produkować, dystrybuować i prowadzić recykling akumulatorów wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci. Na przykład:

 

  • Zwickau, Niemcy, to miejsce, w którym znajduje się największy na świecie zakład produkujący akumulatory wykorzystujące technologię Absorbent Glass Mat (AGM).
  • Hanower, Niemcy, to miejsce, w którym rozwijamy, testujemy i produkujemy wszystko, od konwencjonalnych i innowacyjnych akumulatorów dla systemów start-stop, po litowo-jonowe technologie następnej generacji dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych.
  • Changxing, Chiny, to centrum produkcji wysokiej jakości akumulatorów kwasowo-ołowiowych dla producentów samochodów i dostawców rynku wtórnego, które pomaga nam spełniać wymagania szybko rozwijającego się chińskiego rynku.,
  • Nasz zakład w Holland, Michigan, był pierwszym zakładem w Stanach Zjednoczonych produkującym ogniwa litowo-jonowe i kompletne systemy hybrydowe akumulatorów do stosowania w samochodach.

 

ETYKIETY

Please publish modules in offcanvas position.