• kup online

Akumulatory Varta do różnych aplikacji

Autor / Akumulatory Varta / środa, 06 wrzesień 2017 09:57

Akumulatory VARTA® Promotive do pojazdów użytkowych

Zmiany na rynku? Żaden problem. Coraz bardziej restrykcyjne przepisy w dziedzinie ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa, większa liczba samochodów ciężarowych z akumulatorem zamontowanym na tynej osi, a także wzrost ilości wyposażenia elektronicznego to czynniki, które przyspieszają zmiany na rynku. W swojej ofercie akumulatorów VARTA® Promotive do pojazdów użytkowych mamy propozycje, które wychodzą naprzeciw nowym wymoganiom.

varta 1 min

 

Akumulatory do samochodów ciężarowych i przyczep

Idealnym rozwiązaniem do zastosowania w pojazdach ciężarowych jest Varta Promotive EFB, która została zaprojektowana z myślą o współczesnych, wymagających samochodach ciężarowych. Dzięki technologii EFB możliwy jest montaż akumulatorów na tylniej osi.


 

 

Akumulatory do samochodow dostawczych min

 

 

Akumulatory do samochodów dostawczych

Akumulatory w samochodach dostawczych muszą zapewniać moc rozruchową  nawet wtedy, gdy pojazd eksploatowany jest w warunkach miejskich, a silnik często jest wyłączany.


 

 

 

Akumulatory do pojazdow rolniczych minAkumulatory do pojazdów rolniczych

Potrzebujesz także pojazdów, które zarobią na swoje utrzymanie pomimo sezonowych przerw w eksploatacji. Akumulatory VARTA® zaprojektowane z myślą o pojazdach rolniczych zapewniają najwyższą moc rozruchową oraz rezerwę, jakiej wymaga wyposażenie Twojego pojazdu, na przykład klimatyzacja. Co więcej - nasze akumulatory są bezobsługowe, stanowią więc gwarancję niższego całkowitego kosztu utrzymania w każdym kolejnym sezonie.


 

 

Akumulatory do pojazdow budowlanychAkumulatory do pojazdów budowlanych

Pojazdy budowlane muszą zapewniać pełną funkcjonalność nawet w najtrudniejszych warunkach, w najbardziej nietypowym otoczeniu i przy najmniej sprzyjającej pogodzie. Z tego względu wymagają zastosowania akumulatora oferującego maksymalną moc rozruchową w połączeniu z najwyższą odpornością na drgania i ochroną przed utratą szczelności w każdych warunkach terenowych. Z akumulatorami VARTA® do pojazdów budowlanych unikniesz kosztownych przestojów i zapewnisz regularne zyski.


 

 

Akumulatory do autokarow

Akumulatory do autokarów

Jeśli jesteś właścicielem dużej floty pojazdów, to doskonale rozumiesz jak ważna jest niezawodność pojazdu, szczególnie przy połączeniach międzynarodowych. Akumulatory Varta dedykowane do autobusów oferują dużą moc nawet w trudnych warunkach pogodowych. Oprócz tego, bezobsługowa eksploatacja przekłada się na skrócenie przestojów serwisowych oraz ograniczenie kosztów utrzymania.


 

 

Akumulatory do pojazdow komunalnych

 

Akumulatory do pojazdów komunalnych

Pojazdy komunalne muszą być oszczędne w eksploatacji i zawsze gotowe do pracy. Właśnie dlatego nasze akumulatory zostały skonstruowane z myślą o zapewnieniu im pełnej niezawodności z każdym kolejnym rozruchem, a im dłużej są użytkowane, tym większe przynoszą oszczędności.


 

 

Akumulatory do wozow strazackich

 

Akumulatory do wozów strażackich

Pojazdy straży pożarnej muszą być gotowe do działania w każdym momencie, dlatego tak ważne jest posiadanie niezawodnych akumulatorów. Sprawdzonym i niezawodnym źródłem zasilania w bogato wyposażonych pojazdach specjalistycznych są produkty VARTA®. Nasze akumulatory stanowią gwarancję prawidłowego działania wciągarek, pomp, systemów łączności oraz innych kluczowych urządzeń.

 

 

ETYKIETY

Please publish modules in offcanvas position.