Szukaj

Akumulatory Wrocław
Previous Next Play Pause
1

O nas

Witamy na stronach Akumar S.C znanej i nowoczesnej firmy handlowo-usługowej, która prowadzi usługi w zakresie sprzedaży i diagnostyki akumulatorów, wszelkiego rodzaju baterii kwasowo-ołowiowych oraz baterii żelowych typu GS służących do rozładowań cyklicznych w układach indukcyjnych.

Nasze produkty są nową serią akumulatorów wapniowych zaprojektowaną w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie wymogi użytkowników. Koncepcja i sposób produkcji naszych akumulatorów znacznie zwiększają żywotność tych wyrobów różniących się mocą i parametrami technicznymi, umożliwiając tym samym na udzielenie gwarancji o maksymalnie długim okresie. Wszystkie produkty zostały oparte o najnowsze tendencje w dziedzinie motoryzacji i posiadają certyfikaty aprobaty technicznej, spełniające normy bezpieczeństwa i ekologii CLA, PCBC, według DIN.

W ofercie znajdą Państwo też prostowniki, ładowarki do akumulatorów rozruchowych i żelowych.

Na rynku polskim jesteśmy przedstawicielem kilku renomowanych producentów takich jak: Varta, Exide, Centra, Yuasa, Westa, Trojan, Topla, Tab, Optima, MotoPower, PowerBat, LP, Fogo, Sincro, CTEK, Stef-pol.

Firma Akumar S.C w dalszym ciągu rozwija się i poszerza ofertę handlową w zakresie asortymentu sprzedawanego towaru jak również w zakresie świadczonych usług. Zespół doświadczonych fachowców sprosta największym wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobra lokalizacja przedsiębiorstwa i prawidłowa polityka rozwoju naszej firmy sprawiła, iż z roku na rok prowadzona przez nas firma, dynamicznie się rozwija.

Dziękujemy i zapraszamy do zwiedzania naszych stron!

 

Akumulator Centra Professional Power

 

Centra Professional Power

Akumulator Centra Professional Power zapewnia standardową żywotność produktu użytkowanego w standardowych warunkach. Akumulatory wyprodukowane w technologii HDX zapewniającej jakość produktu wytwarzanego z komponentów takich samych jak na tzw. pierwsze wyposażenie (“Part of Matching Quality”). Produkt posiada specjalny system anty-wyciekowy. Rekomendowane dla pojazdów wyprodukowanych po 2000 roku, o zwiększonym zapotrzebowaniu na moc rozruchową..

 

 

 

Korzyści z użytkowania:

 • Akumulatory wyprodukowane w technologii HDX zapewniającej jakość produktu wytwarzanego z komponentów takich samych jak na tzw. pierwsze wyposażenie
 • Produkt posiada system anty wyciekowy i anty iskrowy
 • Podwyższony prąd rozruchowy.

l

   

  ZLOMBOL

  NASZE DANE

  AKUMAR S.C.


  Sprzedaż hurtowa

  ul. Cmentarna 11/2

  62-020 Swarzędz

    660 759 232

    61 651 54 58

    akumar(at)akumar.pl


  Poniedziałek - Piątek
  8:00 - 16:00
  Sobota
  8:00 - 13:00


  Sprzedaż detaliczna

  ul. Małe Garbary 1

  61-756 Poznań

    61 628 21 03

    506 164 933

    detal(at)akumar.pl


  Poniedziałek - Piątek
  8:00 - 19:00
  Sobota
  8:00 - 14:00


  poleca2m

  BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

  W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !